досвід використання Amarok

Досвід використання капсул для потенції: чесний огляд Роберта з Риги

фото продукту, досвід застосування Amarok

Я ще молодий, усього 35 років, але через напружений графік роботи зіткнувся з проблемами сексуального характеру. Кілька невдалих статевих актів - і я був розбитий. Самооцінка на нулі, дівчатам не можу дивитися в очі, та й виник якийсь страх перед сексом. Постійно думав про можливе повторення невдачі, тому відмовився від особистого життя на кілька місяців. Однак вирішив взяти себе в руки і зайнятися пошуком рішення. Вибір припав на капсули Amarok - підкупило, що це рослинний препарат, і в складі є перуанська маку.

Огляд препарату

Amarok я замовив на офіційному сайті. Мені швидко передзвонив представник компанії, відповів на всі мої запитання і оформив замовлення. Через два дні забрав на пошті. Сподобалося, що оплата тільки після отримання. Шкодую, що не встиг взяти по знижці, тому курс мені обійшовся дорожче вказаної ціни.

Упаковка добротна, капсули середнього розміру, але ковтати їх просто - в горло не застряють. В упаковці є детальна інструкція по застосуванню.

Як я пив Amarok

Досвід застосування Amarok

Як користуватися - детально розписано на упаковці. Там пропонується дві схеми - по одній і по дві пігулки в день. Я вирішив почати відразу з максимальної дози, щоб відразу зрозуміти, чи є ефект чи ні. Спочатку брав строго до їжі, але мій досвід використання свідчить про те, що можна пити і після їжі - це ні на що не впливає.

Сумарний досвід застосування Amarok склав місяць. Результат я помітив відразу, але вирішив продовжити курс, щоб отримати накопичувальний ефект.

Дія препарату

Поліпшення чоловічої потенції я відчув приблизно на третій день використання. Це сталося дуже раптово - я зустрівся з дівчиною і відчув сильне збудження. Мене це дуже обрадувало, тому що останні місяці я забув про це почуття.

У перші дні страх осічки залишався, тому сексуальних контактів не було. Перший секс трапився через тиждень після початку курсу, і все пройшло чудово. Ерекція мене не підвела - партнерка задоволена. Хочу сказати більше - відчуття стали набагато яскравіше, ніж раніше, та й я можу краще контролювати тривалість сексу.

Ще помітив, що Amarok впливає на загальне самопочуття. Якщо раніше через стрес часто мав проблеми зі сном, була тривога і неспокій, тепер засинаю як немовля. Весь день відчуваю прилив сил і бадьорості. Секс відмінний в будь-який час - навіть після важкого робочого дня.

Закінчив курс Amarok місяць тому, ефект зберігся. Ерекція кам'яна, відчуття дуже яскраві і начебто навіть член збільшився. Кожен день чую схвальні компліменти від дівчини. Ніяких побічних ефектів за весь час прийому не було. Єдине, про що шкодую - що не почала приймати Amarok раніше.