Як підвищити потенцію за допомогою харчування?

Про свої проблеми з потенцією чоловіки вважають за краще не говорити, та й до лікарів із цього приводу вони звертаються рідко. Проблема справді дуже делікатна, але часто без встановлення причин усунути її практично неможливо. Тому не варто соромитися звертатися за допомогою до лікарів, а посилити призначене лікування, підтримати його допоможуть продукти, що впливають на потенцію у позитивному значенні цього слова.

Причини та вирішення інтимних проблем

чоловік лікує імпотенцію продуктами харчування

У 2011 році компанія на замовлення компанії Bayer HealthCare провела міжнародне репрезентативне онлайн-опитування про статеве життя чоловіків SatisFACTS і з'ясувала, що дуже багато з них відчувають на собі тиск обставин, що змінюються - завищені очікування партнерок по задоволенню їх інтимних потреб, оцінку власних можливостейта ін. Тільки половина з респондентів вважає, що для підвищення впевненості у собі їм потрібні лікарські препарати для лікування еректильної дисфункції. Інші як популярний метод корекції та профілактики порушення лібідо вибирають БАДи (біологічно активні добавки). Наукову статтю про це у 2017 році надрукували у журналі ринку ліків та медичної техніки.

Які продукти можуть збільшити потенцію?

морепродукти для потенції

До складу тих же БАДів нерідко включають екстракти рослин, трав, а також фруктові, ягідні та інші компоненти. Звичайно, альтернативні методики лікування еректильної дисфункції не здатні самостійно впоратися з проблемами в ліжку, але можуть доповнити собою медикаментозну терапію, підвищити її ефективність. Ось які продукти варто налягати чоловікам:

Морепродукти

Всілякі кальмари, креветки, устриці та восьминоги містять у собі велику кількість цинку та селену, вкрай необхідних для підтримки чоловічої сили. Цинк потрібен для виробництва сперми та чоловічих гормонів, нормальної роботи простати, а селен покращує рухливість сперматозоїдів, підвищує якість еякуляту та лібідо.

Спеції та прянощі

Практично всі з існуючих прянощів сприятливо впливають на потенцію, тому що містять ефірні олії. Найбільшу користь організму чоловіків можуть принести кардамон, фенхель, імбир, мускатник, аніс, кориця, базилік.

Ріпа

Цей відомий і популярний у минулі століття коренеплід містить у собі велику кількість кальцію, а також вітаміни А, РР, групи В, янтарну кислоту. Ріпа відома своєю здатністю збуджувати серцеву діяльність, адже саме серце відповідає за наповнення статевого члена кров'ю.

Мед

Цей продукт бджільництва має настільки багатий хімічний склад, що допомагає від усього. У ньому присутні вітаміни А, Е, К, С, групи, різні мінеральні солі, інші корисні речовини. Доведено позитивний вплив цього продукту на репродуктивне здоров'я. Є думка, що маточне молочко у його складі покращує якість сперми. Проте з медом потрібно бути обережнішим, оскільки це дуже алергенний продукт.

Шоколад

Цей продукт дуже люблять діти, та й дорослі не проти поласувати шматочком-другим, адже цей десерт піднімає настрій та заряджає енергією. Вся справа в присутньому в ньому тонізуючому речовині теобромін.

Як збільшити чоловічу потенцію за допомогою харчування? Загалом харчуватися треба збалансовано та раціонально. У меню обов'язково повинні бути м'ясо і риба, багаті білком, необхідним для вироблення головного чоловічого гормону тестостерону. Дуже корисні для потенції яйця, особливо перепелині. А от із алкоголем варто бути обережнішим. У малих дозах він покращує потенцію, підвищує потяг, великих – діє прямо протилежно, а перспективі призводить до імпотенції.