Як посилити потенцію без ліків

В умовах сучасного ритму життя багато чоловіків страждають від погіршення потенції. Причин порушення ерекції може бути безліч. У деяких ситуаціях потенція без ліків відновлюється досить легко. Головне своєчасно виявити проблему та розпочати терапію. Тим не менш, краще звернутися до лікаря. Тільки фахівці, виходячи з конкретної ситуації, зможе порадити найпридатніші методи підвищення потенції. Вдаватися за допомогою медикаментозних ліків не доведеться. Коли ж варто бити на сполох?

Причини слабкої потенції

Перш, ніж вживати якихось заходів щодо відновлення потенції, варто визначити причину її виникнення. Усі причини можна розділити на дві основні групи: психологічні та фізіологічні. У першому випадку потенція без антибіотиків посилюється дуже легко. Чинники, що призводять до розладу потенції на психологічному рівні, такі:

 • Часті стреси;
 • Перевтома;
 • Надмірні фізичні чи розумові навантаження;
 • Конфлікти в сім'ї та на роботі;
 • Страхи;
 • Невпевненість в собі;
 • Почуття дискомфорту під час статевого акту;
 • Депресія;
 • загальне нездужання;
 • Невдоволення своєю партнеркою;
 • Невдалий перший сексуальний досвід.

Щоб посилити чоловічу силу, варто в будь-якому випадку звернутися до лікаря. Багато хто вважає, що еректильна дисфункція виникає лише у досить зрілому віці. Це не так. Фахівці все частіше стикаються з даними патологіями потенції у юнаків та молодих людей віком до 25 років. Найчастіше, у молодому віці погана потенція пояснюється нестабільним психоемоційним тлом. Для лікування ліків не потрібне.

Трохи складніше справи з розладами ерекції лише на рівні фізіології. В основі порушень лежать захворювання інших органів та систем організму. Так, чоловіча сила слабшає на тлі захворювань серця, проблем із судинами, порушень роботи ендокринної системи, цукрового діабету, травм органів малого тазу, запалення органів сечостатевої системи, гормонального збою, частих ін'єкцій у статевий член. Тут потрібна комплексна терапія, яка позбавить не лише проблем з потенцією, а й першопричини патології.

Варто зазначити, що рідкісні одноразові невдачі в ліжку зустрічаються навіть у здорових і успішних чоловіків. Така проблема вважається нормою. Але, як тільки еректильна дисфункція переслідує молоду людину щоразу, варто замислитися. Вирішувати проблему слід у таких випадках:

 • Слабка ерекція;
 • Відсутність еякуляції;
 • Передчасна еякуляція ще до початку статевого акту;
 • Пріапізм;
 • Відсутність ерекції;
 • Втрата ерекції під час статевого акту.

Здорове харчування - запорука чоловічої сили

Для збереження чи посилення потенції велику роль відіграє здоровий спосіб життя. Усунути еректильну дисфункцію, спричинену психічними розладами, дуже легко без використання різних ліків. Насамперед, це здорове харчування. Існує ряд продуктів, які виступають у ролі афродизіаків. Але, також багато продуктів, які категорично заборонені, оскільки мають згубний вплив на чоловічу силу.

Чоловікові слід відмовитися від напівфабрикатів, фаст-фудів, копченостей, ковбасних виробів. Ці продукти містять консерванти, шкідливі добавки, які накопичуються в організмі. Згодом змінюється як якість сексуального життя, а й здоров'я організму загалом. Великою користю для чоловічої потенції та її посилення, мають такі продукти харчування:

 • Часник;
 • Цибуля;
 • Сметана;
 • Мед;
 • Горіхи;
 • Цитруси;
 • морепродукти;
 • Зелень;
 • Овочі.

Організм чоловіка має отримувати щоденну дозу всіх мікроелементів та вітамінів. Головними є вітаміни, Е, З, аргінін, цинк, селен, залізо, магній, кальцій. Ці елементи містяться у великій кількості в м'ясі, рибі, бобових, зелених овочах, яйцях, олії. Важливо, щоб більшість щоденного раціону складалася з жирів тваринного походження. Саме тому категорично заборонено повністю виключати м'ясо та переходити на вегетаріанську їжу.

Одного здорового харчування посилення потенції без використання ліків недостатньо. Важливо повністю відмовитись від шкідливих звичок. Категорично заборонено куріння сигарет та сигар. Справа в тому, що куріння призводить до порушення роботи серця, провокуючи підвищення артеріального тиску. До того ж, нікотин та смоли призводять до виснаження судин. Вони стають занадто тонкими, що унеможливлює приплив крові до печеристих тіл статевого члена. Тому посилити потенцію під час куріння практично неможливо.

Не найкраще на чоловічу силу діє алкоголь. Надмірне його споживання гнітить роботу центральної нервової системи. Згодом втрачається чутливість нервових закінчень. Статевий акт не приносить жодного задоволення, пропадає сексуальний потяг, настає імпотенція. Тому посилення потенції необхідно знизити кількість і частоту вживання алкогольних напоїв. А краще повністю відмовитись. Особливу небезпеку для чоловічої потенції становлять текіла, горілка та джин. В обмеженій кількості дозволяється високоякісне вино чи пиво.

Фізичні вправи для посилення потенції

Швидко покращити потенцію допомагають фізичні навантаження. Важливо, щоб вони були регулярними. Заняття спортом не лише посилюють потенцію, а й відновлюють організм після важкого трудового дня. Також, спорт підвищує імунітет, що важливо для сили молодої людини. Дуже корисно для чоловіків бігати. Вечірні або ранкові пробіжки на свіжому повітрі посилюють кровообіг в організмі. Зокрема, покращується і приплив крові до статевого члена. Стіни судин значно зміцнюються. Пробіжки на вулиці можна замінити бігом на спеціальному тренажері. Серед інших видів спорту, які посилюють потенцію, варто відзначити наступні:

 • Футбол;
 • Баскетбол;
 • Плавання.

Спірним є питання користі велосипедних прогулянок для потенції. Тривале проведення часу цьому транспортному засобі призводить до оніміння статевого члена, стискання артерій і судин. Дуже швидко розвивається еректильна дисфункція. Велику роль відіграє вибір сідла. Фахівцями дозволено проводити час на велосипеді не більше півгодини щодня. Тільки при виконанні цієї умови можна досягти посилення потенції шляхом профілактики простатиту.

вправи для потенції

Досить давно було розроблено спеціальний комплекс вправ, які значно підвищують та посилюють сексуальну активність молодих людей. Перше місце серед корисних вправ посилення потенції займає «велосипед». Необхідно зайняти вихідне положення, лежачи на спині. Ноги згинаються в колінах, і піднімаються паралельно до підлоги. Далі виробляються рухи ногами, схожі на перебирання педалей. Вправу потрібно проводити 2-3 десь у день кілька хвилин. Відновлення ерекції досягається за рахунок посилення припливу крові до печеристих тіл.

Користь відзначається і вправу під назвою «парадний крок». Чоловік стає прямо, руки по швах. З положення стоячи потрібно піднімати ноги, якомога вище, притискаючи коліна до живота. Мало хто знає, але навіть найпростіший відомий «місток» значно посилюється потенцію без використання ліків. Потрібно намагатися підняти таз на максимальну висоту. Для відновлення повноцінної ерекції варто щоранку просто присідати.

Якщо у чоловіка малорухлива робота (сидяча) рекомендовано просто напружувати та розслабляти сідниці. Це допоможе уникнути застою крові в органах малого тазу. Також це чудова профілактика простатиту. Посилити приплив крові до тазу допомагає вправа "берізка". Виконуючи цей комплекс фізичних навантажень хоча б тричі на тиждень, посилення потенції пройде успішно.

відпочинок на свіжому повітрі для зміцнення потенції

На окрему увагу заслуговує і відпочинок. Навантажувати себе спортом, окрім щоденної роботи зробить лише згубний вплив на здоров'я молодої людини. Дуже важливо розмежувати роботу та відпочинок. Посилити потенцію самостійно можна лише за дотримання всіх правил. Так, обов'язковою умовою посилення потенції є повноцінний восьмигодинний сон. Саме під час сну відновлюються всі системи та органи організму.

Як посилити потенцію за допомогою народних засобів?

Посилити потенцію можна й деякими засобами народної медицини. Так, вживання ліків не знадобиться. Давно відзначені унікальні позитивні властивості для ерекції кореня женьшеню. Цю рослину можна заварювати як чай. Але все ж таки максимальне посилення потенції спостерігається при використанні настойки з кореня женьшеню. Для цього необхідно 100 г подрібненого кореня залити 0, 5 літрами очищеної води. Суміш ставити у темне місце на дві доби. Після цього потрібно поставити настій на повільний вогонь на 4 години. Для посилення потенції потрібно приймати 100 г засобу після їжі. Обов'язково додають невелику кількість кориці та меду.

Посилити потенцію допомагає такий простий продукт, як часник. Із нього теж готують настоянки. На 1 кілограм очищеного та подрібненого часнику знадобиться 2, 5 літри води. Настій має стояти в прохолодному місці 3 тижні. Вживають такий засіб посилення потенції перед кожним прийомом їжі по 50 грамів. Як тільки кількість рідини досягне 400 г, знову додають нову воду. Так можна робити до 2 разів. Далі готують новий часниковий настій. Посилення потенції стане помітним через місяць такої терапії.

Часник можна вживати й у чистому вигляді посилення потенції. Великою популярністю серед чоловіків користується суміш часнику, меду та горіхів. Продукти беруться у рівній кількості. Такий оригінальний десерт варто їсти двічі на день по одній столовій ложці. Чоловіча трава вважається чебрець. Сьогодні придбати його можна у будь-якій аптеці. Також нерідко чебрець входить до складу багатьох чаїв. Сушену траву заварюють у окропі, і настоюються хвилин 40-50. Пити напій для посилення потенції можна у необмеженій кількості. Шкода від нього не буде. У важких випадках посилення потенції може спостерігатися лише за півроку. Але позитивний ефект у будь-якому разі гарантований.

Посилити ерекцію допомагає і кропива. Цілющі трави можна вживати як самостійний засіб, так і змішувати. Наслідуючи всі поради та рекомендації, дуже легко досягти посилення чоловічої активності без використання ліків. Так, здорове харчування, заняття спортом, повноцінний відпочинок – запорука довговічної чоловічої сили, гарної потенції.